Oferujemy kompleksową realizację wszelkiego typu projektów budowlanych na terenie Śląska. Budujemy jednorodzinne domy o wszelkiej powierzchni, jak i niewielkie budynki użyteczności publicznej oraz wielorodzinne murowane tradycyjnie. Przedsięwzięcia, które realizujemy, cechują się wysokim profesjonalizmem, rzetelnością i niebywale istotną w branży budowlanej terminowością. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i wykorzystanie najnowocześniejszych materiałów czy technologii, starannie dopasowanych do potrzeb Klienta oraz do charakteru danego projektu.
Szeroka gama oferowanych przez nas usług jest ukłonem w stronę osobistych preferencji Klientów, którym proponujemy indywidualną pomoc i doradztwo w najbardziej kluczowych kwestiach na całym etapie realizacji. Remo Invest ma na koncie kilkadziesiąt zrealizowanych inwestycji, co potwierdza naszą ugruntowaną pozycję na rynku oraz świadczy o zaufaniu ze strony Klientów.

budowa_domu_pod_klucz_slask

budowa_domu_pod_klucz_slask

budowa_domu_pod_klucz_slask

budowa_domu_pod_klucz_slask


Budowanie domów tradycyjną
 metodą  jest wciąż bardzo popularne w naszym kraju. Zwykle jest wybierana przez Klientów preferujących klasyczne projekty i materiały budowlane, jak i tych, którzy stawiają na solidność oraz wieloletnie użytkowanie budynku. Nie należy jednak zapominać, że sposób wznoszenia ścian nie ogranicza w wyborze typu domu. Nowoczesne, geometryczne konstrukcje nie stanowią żadnego problemu. Współczesnym domom murowanym gwarancję trwałości zapewniają nowoczesne technologie oraz szeroki wachlarz wysokojakościowych komponentów budowlanych.

W przypadku tego typu budynków, fundamenty można wykonać tradycyjną metodą, która polega na wylaniu ław fundamentowych pod ścianami nośnymi, kominami i słupami. Następnie stawia się mur fundamentowy z bloczków betonowych oraz izolację pionową. Kolejnym krokiem jest wylanie posadzki betonowej na podsypce żwirowej. Innym, coraz bardziej popularnym sposobem posadowienia budynku  jest płyta fundamentowa. Przyspiesza to czas budowy oraz jest doskonałym pomysłem w przypadku wysokiego stanu wód gruntowych lub szkód górniczych. W konstrukcjach tradycyjnych, ściany zazwyczaj buduje się z cegły, bloczków betonu komórkowego lub pustaków o wymiarze 24cm. Choć nasi klienci najczęściej wybierają pustaki ceramiczne, np. Porotherm, z powodzeniem można stosować pustaki silikatowe lub inne bloczki przeznaczone do wznoszenia murów. Budynki ociepla się na zewnątrz styropianem tudzież wełną mineralną, a ostatecznie gruntownie spoinuje się i tynkuje. Do wykończenia zewnętrznego można także użyć tynków szlachetnych, co przyczyni się do poprawy estetyki elewacji. Ściany wewnętrzne można wykonać na przykład z pustaków (grubość 12cm). W przypadku stropu najczęstszym wyborem jest strop żelbetowy monolityczny, lecz można również wykonać lekki strop drewniany. Konstrukcja dachu jaką najczęściej wybierają inwestorzy to drewniana tradycyjna ciesielska wykonywana bezpośrednio na budowie, dach pokryty dachówką cementową lub ceramiczną. Czas trwania budowy domu murowanego o średniej wielkości trwa między 3-6 miesięcy stan surowy 8 -12 miesięcy stan deweloperski , w zależności od stopnia skomplikowania konstrukcji oraz panujących warunków atmosferycznych.

Budowa domu pod klucz obejmuje następujące elementy:

 • fundamenty z izolacją
 • przepusty instalacji w fundamentach,
 • wewnętrzne i zewnętrzne ściany (działowe i nośne),
 • stropy nad kondygnacjami,
 • konstrukcję dachu oraz pokrycia dachowego, kominy
 • okna oraz parapety zewnętrzne
 • ocieplenie i otynkowanie elewacji (oraz opcjonalne okładziny elewacyjne, na przykład kamień),
 • drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, brama garażowa
 • montaż wszelkich instalacji w domu (grzewczej, wodno-kanalizacyjnej, elektrycznej)
 • maszynowe położenie tynków i wylewek,
 • wykończenie ścian (gładzie, malowanie, tapetowanie, parapety wewnętrzne i inne),
 • ułożenie okładzin podłogowych (tj. płytki, parkiety, panele, wykładziny i inne).
 • biały montaż, czyli montaż wanien, umywalek, obudów do kontaktów i innych
 • zagospodarowanie wokoło domu
 • wykonanie dokumentacji do zakończenia budowy oraz pozwolenia na użytkowanie