Jesteśmy doświadczonym przedsiębiorstwem budowlano-remontowym, które realizuje inwestycje budowlane, przechodząc przez szereg formalności, aż po uzyskanie efektu końcowego w postaci wspaniałego, nowoczesnego domu. Budowa domów w Dąbrowie Górniczej odbywa się pod nadzorem doświadczonego kierownika robót budowlanych z uprawnieniami. Do celów budowlanych wykorzystujemy najlepsze materiały, gwarantując efektywność i szybkość wykonania.

Perfekcyjna realizacja każdego zlecenia należy do naszych zadań. Realizując inwestycję pod klucz, przygotowujemy do niej również niezbędne formalności, załatwiając pozwolenia, przeprowadzając nadzór budowlany oraz organizując materiały. Doskonale wiemy, że budowa domu to inwestycja na lata, dlatego do realizacji tej inwestycji, wykorzystujemy tylko i wyłącznie najlepsze materiały budowlane, a nasza doświadczona kadra dba o to, aby wykonanie było najwyższej jakości. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, gwarantujemy, że będziecie Państwo zadowoleni z efektu końcowego.

Budowa Domów w Technologii Tradycyjnej

Budujemy wysokiej jakości, piękne i bezpieczne domy w technologii tradycyjnej. Nasze olbrzymie doświadczenie pozwala zastosować najlepsze, sprawdzane od kilkudziesięciu lat rozwiązania. Nasza technologia budowlana stoi na najwyższym poziomie, doskonała znajomość rynku pozwala natomiast dobrać najlepszy materiał na dom wykonany w tradycyjnej technologii.

Domy Pasywne i Energooszczędne

Poprzez zastosowanie specjalnych technik budowlanych i najlepszej jakości materiałów, tworzymy i budujemy domy pasywne i specjalistyczne domy energooszczędne. Wieloletnie doświadczenie w budowie tych domów skutkuje znakomitymi realizacjami. Domy pasywne to domy stwarzające komfort na najwyższym poziomie dla ich mieszkańców.

Domy dla Młodych w programie MDM

Program MDM, czyli Dom dla Młodych, to program, w którym uczestniczy nasza firma realizując zlecenia budowy domu dla młodych małżeństw. Dom dla Młodych to rozwiązania innowacyjne, które pozwalają mieszkać wygodnie i bezpiecznie. Zapewniamy najlepsze warunki, pełne wsparcie i ciągłą pomoc przy realizacji inwestycji.

Wykończenie Wnętrza Domu

Profesjonalne, piękne i gustowne wykończenie wnętrz wymaga pewnej ręki. Nasza firma specjalizuje się w wykończeniach wnętrz – tej pory zrealizowaliśmy wiele projektów poprzez doradztwo, prace wykończeniowe, dobór materiałów oraz pomoc w projektowaniu wnętrz. To zagwarantowało nam wysoką pozycję i zaufanie naszych kontrahentów.