W Remo Invest realizujemy zlecenia budowlane w zakresie budowy domów mieszkalnych od samych podstaw aż pod klucz. Nasza firma działa jako generalny wykonawca, oznacza to, że załatwiamy wszystkie niezbędne pozwolenia. Pracują dla nas doświadczeni kierownicy budowy, zatem zawsze prowadzimy jej pełny nadzór. Dzięki temu budowa domów w Sosnowcu przebiega w sposób szybki, rzetelny, sprawny i przede wszystkim zgodny z przepisami oraz sztuką budowlaną.

Do realizacji celu, jakim jest zlecenie klienta na budowę domu, wykorzystujemy tylko i wyłącznie najlepsze materiały. Nie realizujemy zlecenia minimalizując koszty, wręcz przeciwnie, zapewniamy naszym klientom kompleksową realizację, która gwarantuje efektywność i skuteczność. Poprzez efektywne wykorzystanie naszych możliwości technicznych, nowoczesnych technologii oraz doświadczenia naszych pracowników, udało nam się zrealizować zlecenia mniejsze i większe. Zapewniamy wysoką jakość prac przy każdym zleceniu, bez względu na to, jak duże oraz jak skomplikowane ono jest.

Budowa Domów w Technologii Tradycyjnej

Budujemy domy w technologii tradycyjnej. Dzięki zastosowaniu najlepszych na rynku materiałów, nasza firma tworzy domy, które poprzez sprawdzoną technologię gwarantują bezpieczeństwo i komfort. Jest to również względnie ekonomiczne rozwiązanie, doskonałe dla kogoś, kto chce wybudować niewielki domek w tradycyjnym stylu.

Domy Pasywne i Energooszczędne

Wykonujemy wysokiej jakości domy pasywne, czyli tak zwane domy energooszczędne. Domy te przystosowane są do zmiennych temperatur, które występują w naszym klimacie. Są to nowoczesne budynki, wykonane i wykończone zgodnie z najnowszymi standardami budowlanymi. Wykonane przez nas domy to najwyższa jakość budownictwa i wysoka estetyka.

Domy dla Młodych w programie MDM

Dzięki nam, macie Państwo szansę zbudować dom, korzystając ze specjalistycznego programu, jakim jest MDM. Domy dla Młodych to specjalna oferta, która obejmuje pełną inwestycję budowy domu dla młodego małżeństwa. Pomagamy uzyskać niezbędne dokumenty oraz pozwolenia w programie MDM.

Wykończenie Wnętrza Domu

Nasi znakomici fachowcy, którzy znają i rozumieją potrzeby klientów, wykonają dla Państwa kompleksowe wykończenie wnętrz. Wykończenia wykonywane są na najwyższym poziomie, obejmują kompleksowe przygotowanie wnętrz pod zamieszkanie, w tym również bardzo skomplikowane i często czasochłonne prace wykończeniowe.